Контроль за народними грошима

Про результати проведених перевірок перед громадою прозвітувала начальниця Управління Північно-східного офісу держслужби в Полтавській області

Вона переконана, що контрольні заходи допомагають державі зберегти та примножити кошти.

Ірина Салогуб, начальник Управління Північно-східного офісу держслужби в Полт.обл.

- Протягом першого півріччя нашим управлінням було проведено загальну кількість контрольних заходів у кількості 35. Це 27 ревізій. Ті, що я говорила, для вас звичні – це інспектування. Та 8 проведених аудитів.

За результатами контрольних заходів загальна сума перевірених коштів складає 7 мільярдів. З них половина – кошти державного бюджету, решта – кошти комунального майна. Під час перевірки було виявлено порушення на суму 16 з половиною мільйонів гривень. Чимало порушень з'явилися через неправильне використання коштів. До порушників застосували 48 заходів: штрафувань, звільнень та доган.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Невикористання коштів на розвиток технологій – це теж є порушенням фінансової дисципліни. Якщо хтось думає, що покладені гроші на депозитні рахунки вважається ефективним використанням, я так не вважаю. Так не вважає Міністерство фінансів, взагалі Уряд і Президент. Фінансова установа, така як аудит-служба, буде це фіксувати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію