На Полтавщині судитимуть двох хабародавців

В області судитимуть 2 місцевих жителів, які надали 2,5 тисячі гривень неправомірної вигоди начальникові відділення поліції.

Прокуратура Полтавщини затвердила і направила до Семенівського районного суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо 2 жителів Полтавської області, яким інкримінують скоєння злочину за ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особі за вчинення нею в інтересах того, хто пропонує та надає таку вигоду, дій із використанням наданого їй службового становища, вчинені за попередньою змовою групою осіб).  

Як повідомив прокурор відділу прокуратури області Сергій Лаган, досудовим розслідуванням встановили, що  у червні зазначені громадяни у службовому кабінеті начальника Семенівського відділення поліції надали останньому 2,5 тисячі гривень. За допомогою грошей вони хотіли вирішити питання про повернення їм тимчасово затриманого автомобіля без надання документів, що підтверджують право власності на транспортний засіб. Проте правоохоронець відмовився від грошей і викликав працівників внутрішньої безпеки.

Наразі обвинувачені перебувають під цілодобовим домашнім арештом. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію