Чи безпечно зараз їздити в маршрутках?

У приміщенні одного з Бізнес-центрів міста відбулось засідання, котре стосується безпеки на дорогах. Організатором зустрічі є один із приватних полтавських перевізників. Нагадаємо: у п’ятницю 20 липня в Україні сталося одразу 2 масштабні аварії за участю маршрутних таксі. В них загинули близько двадцяти людей, серед них – діти. Які заходи вживають щодо забезпечення безпечного проїзду на Полтавщині, чула Ірина Щербак.

Представники Укртрансбезпеки, патрульні поліцейські та місцеві перевізники зібрались разом. Перше питання, яке обговорили присутні, – безпека людини під час поїздок. Своїм досвідом поділився власник однієї з компаній, яка перевозить пасажирів. 

Віктор Грінченко, один із приватних полтавських перевізників

- У нас стоять GPS-навігатори на кожній машині. У нас перевищення швидкості не допустиме. Кожного дня проходить перевірка автобусів перед виїздом на лінію. Це механік, водій з механіком і при заїзді на автобазу теж проводиться перегляд автобусів.

Після масштабних смертельних ДТП в країні розпочався тотальний контроль усіх перевізників. Перевіряти транспорт доручили патрульним поліцейським та профільній інспекції. Результати перших перевірок повідомили на зустрічі. 

Тарас Полтавець, інспектор відділу безпеки дорожнього руху ГУ НП в Полтавській обл.

- 6 автобусів були технічно несправні. Технічні несправності виявляються різного ступеня. Це і встановлюється різний малюнок протектора, який впливає на керування транспортним засобом. Це і блокується аварійний вихід. Це, я вважаю, грубе порушення правил дорожнього руху і державних стандартів України.

Також представники Укртрансбезпеки на зустрічі розповіли, що чекає на водіїв, котрі перевищуватимуть швидкість під час перевезення пасажирів.

Володимир Кужіль, начальник Управління Укртрансбезпеки в Полтавській обл.

- З сьогоднішнього дня мої інспектори, які мають право перевіряти 28+1, будуть перевіряти ваші шайби. Якщо на них буде перевищення швидкості, буде складатися матеріал та виноситиметься перевізнику припис.

В кінці фахівці повідомили про нововведення, які почнуть діяти вже з 1 серпня. Зокрема, запрацює електронний кабінет перевізника. В ньому буде вся необхідна інформація: ліцензії, маршрути тощо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію