Відпочинок в таборі має бути безпечним

Щоб запобігти нещасним випадкам, представники рятувально-водолазної служби Полтавської міської ради проводять зустрічі з учнями. Цього разу тренінг провели для малечі з табору «Супутник», що в Михайлівці Диканського району. Наразі в таборі відпочиває 324 дитини. Вік – від 7 до 17 років.

Це купається малеча з табору «Супутник». За безпекою на воді слідкують плавруки. Правила поводження розповідають щодня, перед купанням. Найбільша глибина – 1 м. 20 см., тому пірнати дозволяють.

А цього дня до дітей приїхали водолази, аби показати, що може статися на воді. Водолазний костюм, маска та жилет. Про все це можна було дізнатися більше. 

- До людини, яка тоне, варто підпливати тільки позаду. 

- Бо вона може випадково утопити.

- Підпливли, взяли і сказали, щоб вона не хвилювалася, що ви їй допоможете. І після цього, щоб людина вам допомагала, варто буксирувати людину до берега. Якщо ви підпливаєте до людини спереду, то вона починає на вас вішатися. Бували випадки, що тонуло 2 і 3 людини.

Водолази попереджають батьків – дивіться за дітьми краще.  

Іван Білаш, старший водолаз КО «Рятувально-водолазна служба» Полтавської міської ради 

- Бувають такі випадки, що дорослі десь відпочивають біля річки, в 50-100 метрах від водойми, а діти самі купаються. А потім батьки кидаються, що немає дітей. А діти потонули.

На піску у кожного – своє заняття. Малеча будує замки, а старші грають у волейбол чи розучують нові танці. У таборі відпочивають як новачки, так і старожили. Але правила техніки безпеки слухають всі.

Катерина Соболєвська, відпочиває в таборі 

- Людина, яка не вміє плавати, вона заходить і може втонути. Це все дуже важливо кожній людині знати.

Поліна Хорішко, відпочиває в таборі 

- Це дуже корисно, особливо для тих, хто тут перший раз. Тут дуже гарна вода. Вона чиста і дно дуже гарне. 

У таборі здоров'я дітей – на першому місці. Увесь сезон пооруч з малечею лікар. 

Світлана Кадучка, директор дитячого табору «Супутник»

- Перед тим, як дітей пустити на річку, вранці відвідує плаврук. Міряє температуру повітря, температуру води, і тільки з дозволу мед.працівників ми можемо відправляти дітей на річку. 

Наразі в таборі відпочиває 3 зміна дітей. Наступні – чекають своєї черги. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію