"Королева бензоколонки" у Пирятині

28 липня о 18 год у Пирятині проведуть костюмоване шоу "Королева бензоколонки". Про це йдеться на сторінці події у соцмережі.

Свято орієнтоване, за словами організаторів, для любителів смачно поїсти. Тому вирішили провести його у формі "карнавалу":

"Після минулорічного карнавалу, у нас неодноразово запитували, чи є майбутнє в нього. 55 років фільму відгуляли – і все. Що далі? А далі буде. Карнавал – це костюмоване шоу, де ходять в масках і костюмах, у якому беруть участь всі". 

Традиційна страва заходу – печінка. Будь-хто може приготувати, за дотриманням всіх санітарних вимог, будь-яку страву з цього продукту: смажену, варену, фуагру, салати тощо. 

"Можете для себе вирішити: чи продавати, чи пригощати безкоштовно. Пам’ятаєте фразу Панаса Петровича, коли він ревізію проводив у Рогнеди Карпівни: «А печінка!? Де печінка?», - запитав Панас Петрович. «Коротка ж у Вас пам'ять, Панасе Петровичу», - обурилася Рогнеда Карпівна. Панас Петрович на мить задумався і, посміхнувшись, замріяно сказав: «А! Печіночку я їв». Ми ж разом з міською радою готуватимемо печінку і будемо роздавати всім безкоштовно, хто прийшов у костюмах і масках", - зазначають організатори.

Нова страва цьогорічного карнавалу - польова каша, якої у фільмі немає. Буде декілька команд, які влаштують кулінарний батл. Для цього Пирятинська міськрада облаштовує місця в сквері. 

"І переможе найсмачніша каша за фірмовим рецептом, який маєте саме ви. Найкращі "майстер-шефи" отримають призи. Ми прагнемо відпочивати культурно. Тому плануємо залучити ще й ветеранів і їхній мотузковий парк", - розповідають організатори.

Цього року дійство почнеться одночасно разом зі спортивними конкурсами. Традиційно будуть ролики. Відмовитися від скакалки і обручів, а залучити самокати, героскутери - такий задум ідейних натхненників фестивалю. Також планують розважальні ігри, пісні і танці. Запрошують до фотозон і театру юного актора.

Заявку на участь у карнавалі приймають у Пирятинській міськраді і в редакції газети «Пирятинська правда».

"Тож купляйте маски або шийте костюми. Також ми не обмежуємося винятково фільмом «Королева бензоколонки». Ви можете прийти в костюмі і в масці свого улюбленого кіногероя. Це може бути і Людина-павук, і Халк, і Фантомас – будь-хто! Головне, щоб кожен відчував, що знаходиться саме на карнавалі", - додають організатори. 

У кінці свята на учасників очікує перегляд фільмів у літньому кінотеатрі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію