Кіно на пляжі: полтавців запрошують на перегляд

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Сьогодні у Прирічковому парку (за готелем "Турист" з правого боку, за тенісними кортами), проведуть кінопоказ.

Демонструватимуть іспанську стрічку-катастрофу 2012 року «Неможливе». Фільм заснований на реальних подіях, які розгортаються під час землетрусу, що стався в Індійському океані в 2004. Головні герої - сімейство Беннетт. Родина відправилася відпочивати до Таїланду на час різдвяних канікул. Під час їхньої безтурботної відпустки, раптово на півострів обрушується страшна стихія. Цунамі змітає все на своєму шляху, не залишаючи нікого живого. У страшному вирі опинилися Беннетти. Але батьки, Марія і Генрі, роблять все можливе і неможливе, щоб врятувати своїх синів - Лукаса, Тома і Саймона.

Постер стрічки Постер стрічки

Фільм про воду, дивимося біля води, вважає організатор кінопоказу Володимир Грибов. Місце обрали затишне і комфортне для перегляду. Екран за можливістю поставлять прямо на фоні річки.

"Мені хочеться підбирати фільми відповідно до місця і настрою публіки. Якщо це пляж чи ліс, то фільм про мандрівки, пригоди і подібне. Моя задумка - на кожен сеанс нове місце. Це дозволяє зацікавлювати аудиторію і робити її більш активною. Кіно просто неба, яке є у нас в Полтаві, і ми - трошки різні формати. Найперше, я не прив'язаний до місця. І той формат, що був на Співочому полі, мені не подобався. Адже більшість людей приходили туди "попити пивка і т.д". І я не розумів їхнього підходу до вибору фільму", - прокоментував Володимир Грибов.

Стартує показ о 21:00 та триватиме протягом 2-х годин, йдеться на сторінці події у Фейсбук. Із собою радять брати теплі пледи, каремати, снеки для перекусу та засоби від комах. Вхід на перегляд коштуватиме 20 грн, для дітей – безкоштовно.

Геолокація кіносеансу Геолокація кіносеансу

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію