Лави Збройних сил України поповнили молодші лейтенанти

127 курсантів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка склали військову присягу. Навчання студенти проходили на базі 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку.

127 курсантів Полтавського національного технічного університету присягнули на вірність українському народу. Артем Борозна - один з них. Хлопець зізнається: жодного разу не пошкодував про закінчення військової кафедри. Хоча було і непросто. 

Артем Борозна, молодший лейтенант 

- Нас на місяць призвали, і ми місяць находились тут як повноцінні військові службовці. Хвилювання було більш перед батьками, аніж перед полковниками і штабом.

Складання військової присяги на вірність Українському народові відбулося при бойовому прапорі під керівництвом командира 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних сил України полковника Ігоря Міцюка.

На кафедрі військової підготовки студенти проходили навчання упродовж двох років. Завідуючий кафедрою військової підготовки Полтавського технічного вишу Микола Бороздін стверджує: у разі потреби захищати Батьківщину курсанти спроможні. 

Микола Бороздін, завідуючий кафедрою військової підготовки ПолтНТУ

- Випускна державна-інституційна комісія зробила висновок, що курсанти готові до виконання обов'язків за призначенням. Це актуально у зв'язку зі становищем, у якому перебуває наша держава.

Привітали курсантів із складанням військової присяги ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко, голова Шевченківської у місті Полтава ради Дмитро Задворкін, заступник начальника Головного управління Національної поліції – начальник слідчого управління, майор поліції Владислав Грімов, заступник начальника управління СБУ в Полтавській області, полковник Андрій Одяков, заступник Полтавського обласного військового комісара, учасник бойових дій, майор Сергій Шкурупій, заступник начальника Головного управління ДСНС України в Полтавській області, підполковник Вадим Рудь.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ 

- Сьогодні ви зробили один із найвідповідальніших кроків у своєму житті. З честю несіть традиції Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Нехай наша славна альма-матер назавжди залишиться у ваших серцях,а слова присяги будуть вашим життєвим кредо. 

Урочистості з нагоди складання військової присяги супроводжувались показовими виступами зі зброєю, з техніки рукопашного бою та демонстрацією прийомів нападу та самозахисту.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію