В Україну прибуде делегація від Вселенського патріарха

Високоповажна делегація приїде в Київ на запрошення Президента на святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України. Про це повідомили на сайті Української помісної православної церкви.

Інші помісні православні церкви, “щоб витримати вже усталений “церковно-дипломатичний протокол”, відправляють до Росії свої делегації на максимально можливому низькому рівні.


“Вселенський патріарх Варфоломій і перші особи інших помісних православних церков проігнорували запрошення УПЦ МП на святкування 1030-річчя Хрещення Русі-України. Проте не відмовив Президентові України – повноважна делегація від Церкви-Матері в Україні на свято все ж прибуде”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Вселенський Патріархат взявся за надання автокефалії УПЦ. Це оприлюднено на офіційному сайті Вселенського (Константинопольського) Патріархату в комюніке. 19 квітня під час засідання Верховна Рада підтримала звернення до Патріарха Варфоломія щодо створення помісної церкви в Україні. За підтримку відповідної постанови проголосували 268 нардепів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію