Спеціальну відзнаку на Міжнародному кінофестивалі в Одесі отримала режисерка з Полтавщини

Фото з особистого архіву Жанни Озірної

Режисерка і сценаристка Жанна Озірна здобула спеціальну відзнаку на Міжнародному кінофестивалі в Одесі. Про це повідомили на офіційній сторінці фестивалю в Facebook.

Захід відбувався з 13 по 21 липня в Одесі. Щороку фестиваль організовують з метою підтримки розвитку інтелектуального українського кіно в країні та на світовій арені. А також для створення професійного майданчика для співпраці і навчання українських та зарубіжних режисерів.

Відомо, що Жанна Озірна отримала спеціальну відзнака журі за свій документальний фільм «Зв’язок».

Режисерка зняла його у 2017 році на Полтавщині за підтримки німецького фестивалю GoEast, а презентувала фільм у 2018. Його хронометраж склав 30 хвилин. У документальній стрічці йдеться про родину Жанни Озірної, яка мешкає у Горішніх Плавнях, звідки родом сама авторка. Свій фільм вона описує так:

«Твоя сім’я може прийняти твою інакшість. Але чи можеш ти прийняти нормальність своєї сім’ї? Історія одного камін-ауту тривалістю в один рік».

Кадр з фільму Кадр з фільму

Зазначимо, що це не перша перемога цього фільму на Міжнародному кінофестивалі. Відомо, що в травні 2018 року Жанна Озірна з фільмом «Зв’язок» перемогла в номінації «Найкращий український фільм» на V Міжнародному фестивалі кіно та урбаністики 86.

Жанна Озірна - перша справа Жанна Озірна - перша справа

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію