Організація літнього відпочинку – важливе завдання для міської влади

Аби діти оздоровилися яскраво та комфортно, у таборі «Супутник» провели неабиякі підготовчі роботи. Цьогоріч там пройшов капітальний ремонт їдальні та реконструкція літньої естради. На оновлення табору з міського бюджету спрямували майже 3 мільйона гривень.

Неочікуваний сюрприз для мера. Диско в автобусі і безкоштовна доставка в табір. 18 липня міський голова Олександр Мамай завітав на урочисте відкриття третьої оздоровчої зміни в таборі «Супутник», який знаходиться у селі Михайлівка Диканьського району.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Ви знаєте, мабуть, тільки заради таких емоцій хочеться жити. Кожного разу все більше і більше, я особисто як батько, як дідусь і як міський голова маю переконання, що всі ми живемо і існуємо заради дітей.

Цієї зміни «Супутник» прийняв близько 300 дітей. Серед них – і малеча пільгових категорій, яка відпочиває у таборі безоплатно. Очільник міста особисто перевірив, в яких умовах відпочивають діти, поспілкувався з адміністрацією, вожатими та самими відпочивальниками. На честь відкриття діти влаштували яскравий концерт, який, до речі, провели на оновленій літній естраді. Ще минулого року – розповідають – сцена і глядацька зала тут були удвічі меншими.

Микола Стонога, відпочиває у КЗ «ПДЗОВ «Супутник»

- Нам подобається, сцена набагато ширша, але та сцена, яка була, вона теж була непогана. Хто раніше був у «Супутнику», її вже ніхто не забуде.

Організація літнього відпочинку – важливе завдання для міської влади. Аби діти мали належні умови, в таборі провели вельми масштабні підготовчі роботи. На ремонт «Супутника» з міського бюджету спрямували більше 3-х мільйонів гривень

Світлана Кадучка, директор КЗ «ПДЗОВ «Супутник»

- В нас нова сучасна естрада з новими освітлювальними приборами, капітальний ремонт їдальні – покрівля, нові вікна, дуже радують вікна, які замінені у корпусах на пластикові. Для того, щоб меню було різноманітне, ми купили пароконвекційну піч.

На підготовку та організацію оздоровчої кампанії в «Супутнику» виділено майже 5 млн гривень. Ще понад 3 мільйони 700 тисяч гривень – на здешевлення путівок для пільгових категорій та дітей працівників бюджетної сфери – зауважив міський голова.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Понад 25 тис дітей займаються у наших ЗОШ і, уявіть собі, більше, ніж 12 тисяч дітей, пройдуть оздоровлення у таборах відпочинку. Це велике досягнення.

Загалом же на оздоровчу кампанію у літніх таборах відпочинку міська влада виділила 26,5 мільйонів гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію