На Полтавщині триває обласна екологічна експедиція «Чиста хвиля-2018»

Обласну екологічну експедицію заснували в Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. Вже понад двадцять років обдаровані діти Полтавщини подорожують та досліджують рідний край.

Експедиція стартувала 17 липня. Науковий супровід під час експедиції здійснює учитель хімії вищої кваліфікаційної категорії Полтавської гімназії №17 Олександр Недоруб.

"Робота Полтавського екоцентру характеризується пошуком нових і вдосконаленням традиційних форм та методів екологічного виховання. А експедиції — нова форма роботи з дітьми у природному середовищі. Вони сприяють ґрунтовному закріпленню набутих під час занять теоретичних знань", — зазначила директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

До участі в експедиції залучили найактивніших слухачів обласної очно-заочної біологічної школи та учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. Вони досліджуватимуть прибережну зону річки Псел на території Гадяцького, Миргородського та Шишацького районів та збиратимуть матеріали власних науково-дослідницьких робіт.

"Літо — пора відпочинку, але без поповнення багажу знань, виховати справжнього еколога неможливо. Здобути знання з різних біологічних дисциплін, набути навички польових досліджень, обрати тему майбутньої науково-дослідницької роботи, зібрати для неї матеріал та покращити здоров’я в екологічно чистій місцевості дітям дають змогу наші експедиції. Адже це пряме спілкування з природою, не через підручник, а через дотик", — зазначив директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Віталій Бедніна.

Чекає на юних екологів під час експедиції і змістовний відпочинок: купання у річці, спортивні ігри, пісні під гітару біля вогнища, свято Нептуна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію