В Канаді обрали найкрасивішу українку

Уродженка Львівщини Юлія Щербан перемогла в конкурсі краси Miss Ukrainian Canada-2018.

Юлія Щербан, яка представляла провінцію Альберта, була коронована Miss Ukraine Canada 2018 під час великого фіналу в неділю, 15 липня 2018 року, в Торонто.

Другий головний титул – Miss Ukrainian Toronto 2018, а також титул Miss People’s Choice 2018 отримала Міла Рок, яка представляла провінцію Онтаріо. Крім цього, як зазначають організатори конкурсу, 1-ю віце-міс стала Софія Калина (Онтаріо), 2-ю – Галина Буз (Онтаріо) та 3-ю – Наталія Яціна (Саскачеван).

Юлія Щербан, уродженка з міста Дрогобич Львівської області, приїхала до Канади у 6-річному віці. З дитинства професійно займається фігурним катанням. Серед її спортивних досягнень – престижна нагорода від Фундації фігурного катання Альберти Quadruple Gold Achievement Award 2017. Дівчина разом з друзями заснувала благодійний проект The Beba Project, який допомагає збирати пожертви для місцевого продовольчого банку (food bank).

Мiss Ukrainian Canada – традиційний щорічний конкурс, який проводять серед представниць української діаспори. Цьогоріч з більше ніж 100 конкурсанток з усієї Канади організаційний комітет обрав всього 15 фіналісток. На кастингу дивились таланти, цікавились знаннями про культурну спадщину.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію