Полтавців та жителів області запрошують на відкрите обговорення щодо постачання електроенергії

 ПАТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” з 20 липня 2018 року почало відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми на 2019 рік у тарифах з розподілу та постачання електричної енергії. Обговорення триватиме протягом 30-ти календарних днів.

Матеріали приймають у період проведення відкритого обговорення. Анонімні пропозиції та зауваження, а також ті, що будуть надані після закінчення громадського обговорення, не підлягають реєстрації та розглядати не будуть.

"Шановні жителі Полтавської області! Обґрунтовані пропозиції та зауваження до проекту інвестиційної програми на 2019 рік можна надавати шляхом письмового звернення на адресу: 36022, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 або електронною поштою: kanc04@pl.energy.gov.ua (скановані копії листів). Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку", - йдеться у повідомленні на сайті установи.

ПАТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” повідомляє, що остаточна вартість заходів буде визначена після схвалення інвестиційної програми Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та проведення процедур відповідно до чинного законодавства України. У випадку внесення змін до проекту Інвестиційної програми 2019 року, у тарифах з розподілу та постачання електричної енергії інформацію оновлюватимуть.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 20.08.2018 р. o 10.00 за адресою: м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на корпоративному сайті ПАТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО”: www.poe.pl.ua.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію