Поліцейські завжди на сторожі

Задля підтримки та перевірки здатності правоохоронців діяти швидко та правильно в екстремальних ситуаціях на полігоні Головного управління Національної поліції у Полтавській області пройшли додаткові навчання. Отримані навички поліцейським стануть у нагоді під час несення служби на Сході країни після чергової ротації.

Повторення – основа навчання. Про це добре знають правоохоронці. Саме тому на полігоні Головного управління Національної поліції у Полтавській області для них провели додаткові навчання. Розпочали зі стрільби з автоматичної зброї.

Юрій Кухта, заступник начальника батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава»

- На полігоні з особовим складом батальйону патрульної поліції особливого призначення «Полтава» проводяться заняття з вогневої підготовки, тактики дій, а також навчально-тренувальні тактики – з метою злагоджених дій в зоні проведення операції об'єднаних сил, ротація якої відбудеться найближчим часом.

Друга частина заняття була присвячена вибуховим пристроям. Інструктори розповіли поліцейським про те, як їх виявити та знешкодити.

Олександр Павлюк, інструктор з особистої безпеки тренінгового центру поліції Полтавщини

- В тренінговому центрі ГУ НП у Полтавській області були проведені заняття з тактичної підготовки, тактичної медицини. Також були надані рекомендації працівниками вибухотехнічної служби щодо дій з вибухотехнічними приладами та боєприпасами.

Олександр Павлюк додає: такі додаткові навчання для працівників поліції планують проводити і надалі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію