«Повне перезавантаження»

Так міський голова назвав зміни, які відбулись на шістнадцятій сесії міської ради сьомого скликання. Зокрема, на засіданні депутати прийняли рішення зняти з посади 2-х заступників міського голови, Змінили голів профільних комісій та внесли корективи до персонального складу міськвиконкому. 

Попри те, що проведення 16-ї сесії міської ради було під питанням, оскільки попередньо 3 політичні фракції офіційно заявили, що не з'являться на неї, з 42 обранців на засідання прийшли 24, плюс ще один голос від мера, кворум є, сесія – розпочалась.

І одразу до «гарячого». Порядок денний поповнили 7 питань, в яких пропонується звільнити заступників міського голи: з юридичних питань – Віталія Нікіпєлова, та з питань житлово-комунального господарства – Андрія Ляміна. На самому засіданні пропозиції підтримали одноголосно. Сам Олександр Мамай охрестив такі зміни «повним перезавантаженням».

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Коли в нас була погоджувальна рада, певна частина голів депутатських фракцій захотіли перезавантаження в міській раді. Я так розумію, що інша частина депутатських фракцій теж хоче такого самого перезавантаження. Перезавантажуємось? Добре, перезавантажуємось.

Разом із заступниками зняли й голів профільних комісій: Володимира Корчаку, Сергія Луценка та Олександра Кудацького. Змінився й склад виконавчого комітету міської ради, до нього увійшов директор підприємства «Концепт-Текстиль» Олег Хардін. 

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Я бачу в цій людині велику перспективу. Він по-новому підходить до організації свого бізнесу. Тому я думаю, він зможе внести й доповнити напрацювання, програми, які декларує міжфракційна депутатська група «Єдність».

Ще одне із важливих питань, яке прийняли депутати, – зміни до бюджету. 

Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавської міської ради

- 1 млн 469 тис. грн. на програму боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень 2016-20 рр. Управлінню охорони здоров’я – 4 мільйона 516 тисяч гривень. З них 4 млн – це придбання медичного обладнання для 2 і 3 міської клінічної лікарні.

Головну увагу при виділенні коштів депутати приділили безкоштовному перевезенню пільгових категорій населення та дитячому харчуванню. Відтак, додаткових 20 мільйонів отримають полтавські автоперевізники та близько 2,5 мільйона направлять на забезпечення харчуванням дітей пільгових категорій населення. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Суму на харчування АТО, чорнобильців, афганців озвучили. І озвучили суму на перевезення. Тобто, з 1 серпня перевізники, всі пільгові категорії озвучені, возять безкоштовно.

Підтримали обранці й довгоочікуване питання консервування Кадетського корпусу, відповідальність за який на минулій сесії взяла на себе політична фракція «Свобода».

Юліан Матвійчик, депутат Полтавської міської ради

- Ми зараз закладаємо з вами 1 млн. 500 тис. на розробку проекту консервації. Я дуже сильно вірю, до вересня цей проект буде готовий, і почнемо вже перші консерваційні роботи.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Я так само хочу зробити цей Кадетський корпус. Що ми хочемо зробити, ми хочемо зробити: капітальний дах, фасад, ми хочемо поставити паркан і поставити охорону.

Серед питань, які депутати розглянули та затвердили на сесії, й подання голови фракції Батьківщина Олега Бєлоножка «Про опалення будинків по вулиці Деповська, 2 та 4 на 2018-2019 роки». За словами депутата підприємство ПАТ «Локомотивне ДЕПО», яке опалювало близько 500 осель, припиняє своє існування. Тож, аби не залишити більше тисячі полтавців без опалення в осінньо-зимовий період, депутати одноголосно підтримали зазначене рішення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію