20 років поспіль активна молодь Полтавщини стає учасниками «Студентської республіки»

Остання цьогоріч проходила із 28 червня по 1 липня на березі річки Ворскла. Основна мета проекту – розвиток у молоді лідерських якостей та виховання свідомого покоління українців. Для підбиття підсумків Міжнародної програми в Інституті розвитку міста провели розмову на тему «Майбутнє Полтави через прогрес і мир: наша спільна відповідальність».

«Студентська республіка» – Міжнародний проект, який у Полтаві пройшов вже вдвадцяте. Темою цьогорічного етапу програми стало досягнення прогресу та миру на Полтавщині. Три дні у селі Сем'янівка Полтавського району не пройшли дарма – літні республіканці взяли участь у понад 50 різноманітних заходах. Серед них – розробка доопрацювань та створення нових ідей розвитку міста.

Олег Слизько, лідер республіканців Полтавщини

- От сьогодні ми підводимо підсумки саме змістовної її (Студентської республіки) частини, організовуємо дискусію. Ось прямо так на екрані видно майбутнє Полтави через прогрес та мир – це наша спільна відповідальність. Сьогодні буде тільки обговорюватися «смислова вижимка», тобто, всі висновки.

Для обговорення ідей, запропонованих під час триденного проекту, їх авторів запросили до Інституту розвитку міста. Запросили сюди й експертів, актив Студреспубліки, журналістів, активних громадян та депутатів міської ради. Ментором заходу виступив Олександр Глазов – депутат міської ради з команди Андрія Матковського та яскравий представник активної молоді.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради

- Сьогодні ми проводимо таке обговорення і дискусію по завершенню двадцятої ювілейної Міжнародної програми «Студреспубліка», темою якого являється майбутнє Полтави, прогрес і мир – наша спільна відповідальність.

Підтримати молодь та її починання цього дня вирішив і Андрій Матковський. Останній переконаний: саме за активними юнаками та дівчатами – майбутнє не лише міста, а й країни.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Я впевнений, що за нашою молоддю – перспектива, це майбутнє України і майбутнє нашого міста. Є така активна молодь, яка дійсно думає про майбутнє України, думає про те, щоб не їхати заробляти кудись у Польщу чи у Чехію, а щоб створювати і змінювати життя саме у Полтаві, саме в Україні. Для того, щоб тут були і робочі місця, і гідні оплати.

Крім того, всі учасники зустрічі переконані у необхідності об'єднання сил заради втілення проектів у життя задля розвитку Полтави й регіону в цілому.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію