У Полтаві обрали «Кращих начальників караулу»

Учора в Полтаві на базі 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбувся перший етап конкурсу «Кращий начальник караулу». 

32 начальника караулів, які напередодні перемогли у відбіркових змаганнях, що проводили в підрозділах, демонстрували фізичну міць, фаховість та витривалість. Учасники змагання складали тести з теоретичних питань, виконували вправи з пожежними драбинами, з рятувальними мотузками, зокрема в’язали подвійну рятувальну петлю та одягали її на умовного потерпілого, а також закріплювали рятувальну мотузку за конструкцію та інші нормативи.

За підсумками змагань, кращі результати продемонстрували: у номінації «Кращий начальник караулу ДПРЧ з охорони населених пунктів» - начальник караулу 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Горішні Плавні Іван Перепадченко; у номінації «Кращий начальник караулу ДПРЧ з охорони об’єктів» - начальник караулу 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кременчук Олександр Лісний та у номінації «Кращий молодий начальник караулу» - начальник караулу 3-го Державного пожежно-рятувального посту смт Шишаки Ігор Бобирь.

Слід додати, що саме ці рятувальники представлятимуть Полтавську область у ІІ етапі конкурсу «Кращий начальник караулу», який відбудеться у місті Вінниця на початку вересня на базі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію