Полтавці долучилися до Всеукраїнської акції «Україна – не живодерня»

У Полтаві, в парку поблизу міської ради, відбулася Всеукраїнська акція «Україна – не живодерня». Зібралося близько 50 людей, яким не байдужа доля тварин.

Небайдужі долучилися до пікету в рамках Всеукраїнської акції "Україна – не живодерня". Вони поспілкувалися із зоозахисниками та підписали звернення до Президента України.

«Життя є найбільшою цінністю і ніхто не вправі самовільно його позбавляти. І не важливо чи це стосується людського життя, чи життя тварин. Ми не допустимо жорстокого поводження з ними та масових вбивств!», - розповіли учасники акції.

Причиною акції стало розпорядження директора комунального підприємства "Центр захисту тварин" м. Миколаїв на вбивство 150 тварин, що перебували в муніципальному притулку. Сьогоднішню акцію спрямували на те, щоб Президент підтримав закон, як у європейських країнах, що регламентуватиме поводження з тваринами. Адже наразі не відкрито жодної кримінальної справи за зверненнями "Дому Сірка" щодо жорстокого поводження з тваринами.

У зверненні до Президента активісти вимагають:

  • Внести у ВРУ законопроект щодо комплексного врегулювання питань, пов’язаних з тваринами.
  • Ввести повну заборону на вбивства тварин при регулюванні їх чисельності та заборону на використання тварин у видовищних заходах (цирках, шапіто, дельфінаріях тощо) та мисливських випробувальних станціях.
  • Забезпечити виконання чинного законодавства у сфері поводження з тваринами.
  • Доручити Кабміну розробити та запровадити механізм централізованого комплексного вирішення питань, пов’язаних з тваринами, що базується на принципах гуманності та загальнолюдських цінностях.
  • Зупинити вбивство безпритульних собак у Миколаєві та взяти під особистий контроль притягнення до відповідальності та покарання посадових осіб міста Миколаїв, винних у вбивстві тварин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію