Гадяцьку ОТГ визнали офіційно

Мер Гадяча Володимир Нестеренко, оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук офіційне рішення про надання згоди на догбровільне приєднання Біленченківської сільської територіальної громади Гадяцького району до міста обласного значення Гадяч. 

Нагадаємо, були проведені громадські слухання з метою добровільного приєднання територіальних громад Біленченківської та Вельбівської сільських рад до міста Гадяч. Так, на слуханнях у Біленченківці були присутні 120 чоловік, із них 81 проголосували «за», 8 – «проти», 17 – «утрималися», а інші не голосували. Також були слухання у с. Осняги, де більшість людей ще остаточно не вирішили, як проголосувати.

А от Вельбівська сільська рада вирішила не приєднуватись до Гадяча, а самі громадські слухання відбулися дуже емоційно. На думку голови міської ради В. Нестеренка, атмосфера була жахлива, селяни не надали слова для виступу начальнику фінансового управління, щоб пояснити ситуацію в цифрах. Із 120 чоловік проголосували «за» тільки четверо. Причиною відмови називали те, що вони самі спроможні та самодостатні, адже є ліс та пісок.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію