На Хорольщині почастішали пожежі

Це констатували на нараді з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Хорольській РДА.

На комісії розглянули також питання про стан інвентаризації захисних споруд та хід проведення і внесення змін до їхнього графіку в районі. Обговорили стан утримання джерел протипожежного водопостачання на території міста Хорол, Ялосовецької та Трубайцівської сільських рад, заходи по попередженню пожеж під час проведення жнив у районі.

Визначили план заходів щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів агропромислового комплексу Хорольського району на 2018 року та про попередження нещасних випадків на водоймах району,  під час пожеж та у дорожньо-транспортних пригодах.  

Основну увагу, присутні акцентували на захисті об’єктів сільськогосподарського виробництва в період проведення жнив  та вжиття заходів щодо недопущення випадків випалювання сухої трави, стерні та пожнивних залишків соломи на полях. Адже вже  з початку цього року найбільше пожеж сталося на території Клепачівської ОТГ – 6, Вишняківської сільської ради -5, Штомпелівської сільської ради – 4 та Хорольської міської ради -8. 

Вкотре обговорили низку заходів щодо попередження нещасних випадків  на водоймах району, під час пожеж та у дорожньо-транспортних пригодах та підведено підсумки роботи. Як не прикро, але такі випадки трапляються дуже часто і нерідко через людську недбалість та легковажність.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію