В Галереї мистецтв відкрилась персональна виставка художника-графіка Андрія Науменка

Автор представив картини в стилі біомеханіки. Проте, до звичної для себе механіки в картини додав тему космосу.

Всі ці люди завмерли в очікуванні початку персональної виставки художника-графіка Андрія Науменка. Автор тримав інтригу до останнього, і коли зібрались всі гості, розпочалось саме дійство. 

Експозиція отримала назву «Deep in Space», тобто, глибоко в Космосі. Через силуети жіночого тіла, вкритого залізними деталями, Сергій Науменко демонструє велич Космосу. Автор розповідає: на перший погляд, роботи є фантастичними. Проте, додає, зовсім скоро ця фантастика стане реальністю.

Андрій Науменко, художник-графік

- На цій виставці я хотів максимально висвітлити тему біоніки в житті людини. І як людина в майбутньому буде взаємодіяти з технікою.  Своєрідно, напевно, фантастична тема, але на даний момент, я вважаю, – це не фантастика, а більш реальне буття, яке також є, але воно не настільки сильно розвинене.

Переглянути виставку молодого автора прийшло чимало людей. Серед них – і відомий полтавський художник Микола Підгорний. Говорить, роботи Андрія Науменка з самого початку приємно його здивували.   

Микола Підгорний, Заслужений художник України

- Я був здивований, адже хлопець одразу почав такі прийоми робити, до яких художники приходять через деякий час, тобто, з досвідом.

Алла Тимошенко – колега автора по роботі. Жінка поділилась своїми враженнями від перегляду експозиції.  

Алла Тимошенко, колега автора

- Він в будь-якій своїй роботі був «тонковідчуваючий» кожну мить, кожний міліметр. І якраз тут ви можете відчути живий штрих, роботу з графікою, яка потім може бути використана в комп’ютері. 

Переглянути виставку всі бажаючі можуть в виставковій залі Галереї мистецтв.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію