Полтава без нових МАФів

Так вирішила земельна комісія Полтавської міськради. Сьогодні вона розглядала 16 питань. Всі вони – про оренду землі у місті. Найактивніше депутати обговорили проект рішення «Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності». 

За день до сесії міської ради земельна комісія розглянула шістнадцять питань. Встановлення нових МАФів, їх кількість та дизайн – головне з них.

- Подивіться на цей МАФ. Чи не здається Вам, можливо, нам треба якісь норми, або якийсь стиль один виконувати?

Головний архітектор Полтави Микола Шевельов представив на розсуд депутатів п'ять тимчасових споруд, аби надати дозвіл на їх подальшу роботу. З них три винесено на обговорення сесії міської ради. Нових же кіосків, за словами Миколи Шевельова, в місті збудовано не буде. 

Микола Шевельов, начальник Управління з питань містобудування та архітектури Полтавського МВК, головний архітектор міста

- Звичайно, необхідно утримувати тимчасові споруди у належному вигляді, потрібно осучаснювати їх зовнішній вигляд, але знову ж таки, питання надання дозволу, наприклад, новому власнику. З одного боку, начеб-то необхідно не дозволяти, а з іншого - для того, щоб щось зробити, необхідно мати на руках документи.

Говорили депутати і про землю Кадетського корпусу. На минулій сесії міської ради ії прийняли на баланс міста. Наразі потрібно зареєструвати право власності територіальної громади на земельну ділянку Кадетського корпусу. Про це повідомив начальник Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру Юрій Трегубов.

Юрій Трегубов, начальник Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру 

- По формальним признакам наші реєстратори, які здійснюють і мають повноваження на реєстрацію відповідних прав. Вони наголошують на тому, що, відповідно до їх вимог, їх документів, необхідно, щоб в рішенні Полтавської міської ради був зазначений кадастровий номер земельної ділянки.

Також на комісії депутати одностайно проголосували за уповноваження Юрія Трегубова укладати договори оренди землі та підписувати їх від імені Полтавської міської ради. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію