Рятувальники Полтавщини забезпечують безпеку громадян

Фахівці обласної Служби порятунку «101» провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань безпеки життєдіяльності в Машівському районі. Раніше профілактичні бесіди обговорили з мешканцями м. Горішні Плавні, Кобеляцького та Карлівського районів.

Під час спілкування з громадянами, фахівці ДСНС розповідали основні правила пожежної безпеки, нагадували як поводитися під час відпочинку на воді, в лісових масивах та як діяти у разі виявлення підозрілих чи застарілих вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Рятувальники наголошували, що переважна більшість пожеж та нещасних випадків на воді виникає через людську недбалість та нехтування елементарними правилами безпеки. Співробітники Служби порятунку «101» закликали уважно стежити на протипожежним станом помешкань, не допускати дитячих пустощів з вогнем, а при відпочинку на березі річки не випускати з виду дітей, слідкувати за їх поведінкою.

Щоб люди пам’ятали та дотримувалися правил безпечної поведінки рятувальники вручали наприкінці бесід тематичні листівки та пам’ятки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію