Заручники крамниці

Мешканці будинків по вулиці Михайла Грушевського вже третій рік скаржаться на постійний і нестерпний шум. Причина - робота генератора сусіднього магазину. Адміністрація крамниці проблему ігнорує. Аби вплинути на «гучних сусідів», полтавці зверталися до поліції та санітарної служби. Проте бажаного результату не отримали. За допомогою звернулися до нашої студії. 

Під такий гул живуть мешканці будинків по вулиці Михайла Грушевського, 21. Це працює електрогенератор у сусідньому магазині. Він забезпечує світло. Адже після однієї з аварій «Обленерго» відімкнуло електроенергію в крамниці. Микола Цеба - людина з інвалідністю, один з мешканців проблемного будинку. Він страждає від шуму чи не найбільше.

Микола Цеба, мешканець будинку

- Як заведуть о 8-й годині і до 8-ої вечора, годину перерви. Так торохтить, вікно не можна відчинити, бо гази йдуть вихлопні. Чому вони йдуть? Чи-то у нас тяга така, але дихати нічим, очі вилазять і звук «ту-ту-ту...» цілий день.

Ми спробували зайти до магазину та знайти адміністрацію. Але вони бачити нас не хочуть. Зайшовши усередину, дізнаємося – адміністрація магазину взяла вихідний, а на місці – лише продавці-консультанти.

Телефонуємо керівництву крамниці, але ніхто не бере слухавку. В цей час розлючені мешканці будинків починають зносити паркан магазину. За ним і знаходиться електрогенератор - джерело шуму.

Після цього адміністрація сама вийшла на зв'язок. За пару хвилин приїздить до магазину. Керівництво крамниці на місці запевняють: вже сьогодні електрогенератор вимкнуть. А світло до магазину знову постачатиме «Обленерго».

Іван Кобудак, представник магазину «Brille»

- Сьогодні я тільки приїхав, дали договір, гроші проплачені, і електроенергія увімкнеться. Для цього магазину дуже невигідно платити великі кошти і вмикати генератор.

Як результат акції протесту, Іван Кобудак обіцяє вимкнути генератор назавжди. Але місцеві мешканці вимагають більшого – знести паркан магазину. За ним вже стихійне сміттєзвалище і туалет. 

Людмила Мамчич, мешканка будинку 

- Запах заважає, туалет під вікном за цим парканом збудованим заважає. Тут туалет, і з іншої сторони туалет.

Відповідь адміністрація обіцяє дати за тиждень. Тим часом, мешканці будинків поблизу магазина обіцяють продовжити акцію протесту, якщо за тиждень ситуація не покращиться. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію