Мрія лікарів та пацієнтів відділення нейрохірургії здійснилася

Завершено реконструкцію відділення в обласній клінічній лікарні імені Скліфосовського. Вона тривала з вересня 2017 року. Вже у п'ятницю 20 липня хворих переведуть до нових, оснащених всім необхідним, комфортних палат.

Віктор Ряднов – лікар-нейрохірург з великим стажем. Сьогодні працює у нейрохірургічному відділенні з блоком анестезіології та інтенсивної терапії обласної клінічної лікарні імені Скліфосовського. Чоловік пам'ятає початок своєї роботи у лікарні. Тоді мріяв про нове оснащення та комфортні умови для лікування.

Віктор Ряднов, лікар-нейрохірург ПОКЛ ім.М.В.Скліфосовського

- У 1970 році відкрили це відділення нейрохірургічне на 40 ліжок. Тоді воно було перше у Полтавській області. Працювали ми у старому хірургічному корпусі на другому поверсі, але умов практично не було.

Так, за словами лікаря, почалася робота нейрохірургічного відділення у Полтаві. Пізніше воно змінило приміщення, були створені кращі умови для роботи. Сьогодні ж, за словами керівників лікарні, відкрилося одне з кращих відділень нейрохірургії в Україні.

Михайло Тончев, завідуючий відділенням нейрохірургії ПОКЛ ім.М.В.Скліфосовського

- Зараз за рахунок цього перепланування, яке відбулося, ми маємо тут сучасні умови, ми маємо тут комфортні умови для людей, ми маємо сучасні панелі, можливість моніторингу. Це все, я впевнений, тільки покращить вихід пацієнта з нашою патологією.

За рік у відділенні оновили 722 квадратні метри. Тут розташовано 6 палат на 4 місця, 2 двомісні та 2 тримісні палати інтенсивної терапії, маніпуляційна, процедурна, пост чергової медсестри, приміщення для медикаментів, діагностична та санітарна кімнати, а також приміщення для лікарів, гардероб та вбиральні. З'явилося обладнання і для постійного постачання кисню до кожного хворого. 

Валерій Онищенко, заступник головного лікаря ПОКЛ ім.М.В.Скліфосовського з технічних питань

- Дуже полегшує роботу медичного персоналу те, що все заведено на дану панель. Освітлена, кисень, відеонагляд, тобто все, що можна, слідкуюча апаратура, яка слідкує за пацієнтом.

Звернули увагу при реконструкції і на умови для людей з інвалідністю.

Ірина Твердохліб, представник Національної асамблеї людей з інвалідністю

- Коли я сьогодні сюди приїхала, мене дуже потішило, що вся проектна документація, вона відповідає тим моментам, які стосуються саме приватності людини, щоб її приватність не порушували. І ось ці моменти, які стосуються догляду за собою, відбування фізіологічних потреб, прийняття їжі тут теж враховані.

Реконструкція нейрохірургічного відділення обійшлася у 30 мільйонів 244 тисячі гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію