Водні поліцейські Кременчука беруть участь у масштабних навчаннях

У період з 16-го по 20 липня льотний склад управлінця авіації національної гвардії, військовослужбовці Національної гвардії частини № 2269 та фахівці рятувальної парашутно-десантної групи,  представники поліції  ГУНП в Полтавській та в Кіровоградській областях  беруть участь у навчальних зборах.

Навчання проходили на Кам'янському водосховищі.  

Основна мета спільних навчань – налагодження механізму співпраці,  підготовка особового складу до виконання польотів та пошуково-рятувальних робіт, та виживання в різних місцевостях та кліматичних умовах.

Як розповів керівник водної поліції Кременчука Олега Стешенко, основними завданнями водних поліцейських є блокування всіх суден, що направляються в зону проведення заходів, охорона порядку на воді та безпека суден, що проходять поряд.

"Ускладнені погодні умови додали навчанням екстремальності. Працівники водної поліції надавали допомогу суднам, що потрапили в негоду, та в найкоротші терміни доставляли на суходіл, - зазначив Олег Стешенко. - Окрім цього, ми надавали методичні рекомендації щодо дій на акваторії водосховища з урахуванням особливостей місцевості".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію