Український лікар-нейрохірург створив унікальний імплантат для лікування шийного хребта

Олексій Нехлопочин зробив титановий імплантат, що здатний покращити результати хірургічного лікування людей з ураженнями шийного відділу хребта.

Під час операції зламані хребці видаляють, а на їх місце вставляють титановий імплантат.

“Олексій Нехлопочин, лікар-нейрохірург відділення патології спинного мозку та хребта Інституту нейрохірургії імені Андрія Ромоданова Національної академії медичних наук України, створив титановий імплантат, який здатний покращити результати хірургічного лікування людей з ураженнями шийного відділу хребта”, – інформує Радіо Свобода.

Унікальність винаходу підтвердили фахівці на світовому рівні, а в Україні лікар-нейрохірург отримав нагороду у першому в Україні конкурсі “Нагорода “Санофі” молодим науковцям за дослідження в медицині”.

Звичайні протези, якими користуються зараз, не можуть відтворити вигин спини, який у кожної людини різний. Винахід Нехлопочина здатний максимально підлаштуватися під кожен конкретний хребет. Під час операції зламані хребці видаляють, а на їхнє місце вставляють титановий імплантат. Його кінці з’єднують з цілими кістками, регулюють висоту протезу, після цього заповнюють порожнину наповнювачем.

Це все сприяє зрощенню хребців у майбутньому і виключає розвиток будь-яких ускладнень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію