Чим ефективна електронна система ProZorro.Продажі?

Про це під час навчального заходу розповіли представники громадської організації «Полтавська платформа». Повідомили вони і представникам органів самоврядування області, бізнесу та громадським активістам, як її ефективно використовувати.

Не лише прозоро купувати, а й прозоро продавати тепер зможуть полтавці. В березні цього року набрав чинності Закон «Про приватизацію державного і комунального майна». Тепер мала приватизація відбуватиметься через електронну систему ProZorro.Продажі. 

Наталя Норіцина, піар-менеджер ГО «Полтавська платформа»

- Так як у власності бізнесменів перебуває майно, так само й у власності міста. Ми його називаєм комунальним майном, це те майно, яке, в принципі, наше з вами. Ми є його власниками, а міська влада ним розпоряджається. Майно, яке перебуває в комунальній власності, здається за цінами набагато нижчими, аніж майно, яке перебуває у власності приватних осіб.

Наталя Норіцина додає: підключення до нової електронної системи ProZorro.Продажі. значно підвищить продаж комунального майна, знизить корупційні ризики та залучить більше коштів до казни міста. 

Наталя Норіцина, піар-менеджер ГО «Полтавська платформа»

- Дізнатися про можливості оренди комунального майна у бізнесменів не так багато. Я сумніваюсь, що людина, яка має свій власний бізнес, буде постійно купувати друковану газету в пошуках оголошення, чи не з'явилось в якомусь номері оголошення про здачу майна в оренду. Для бізнесменів це вигідно, тому що вони зможуть зекономити свої кошти.

Під час навчального заходу також повідомили: наразі міське майно через ProZorro.Продажі продають 37 аукціонних систем. Це забезпечує прозорість та надає об'єктивну оцінку пропозицій під час продажу та оренди комунальної власності.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію