Полтавців запрошують на Ше.Fest

Ше.Fest - це люди, які творять п'ятий рік поспіль своє бачення Тараса Шевченка. Адже він - громадянин, українець, який зумів надихнути свою націю на власну державу.

За п'ять років креативної, натхненної і невпинної праці оргкомітету над фестивалем Тараса Шевченка "Ше.Fest",  з'явилися тисячі прихильників сучасного і модерного Григоровича в багатьох містах країни. І це надихає засновників заходу не зупинятися, а продовжувати традицію.

"Тому вже традиційно запрошуємо на Батьківщину автора "Кобзаря" в Моринці на Черкащину в середині серпня. Ідея молодіжного фестивалю, присвяченого Тарасові Шевченку, з'явилася у 2014 році, коли наближався ювілей головного українського Тараса. Країна переживала не найкращі часи після Революції Гідності… Нашій країні, та і нашій команді було складно, але саме тоді ми це зробили! Перший "Ше.Fest" відбувся в серпні 2014 року і став традиційним", - йдеться у повідомленні організаторів.

Гасло цьогорічного "Ше.Fest’у" - "Талан бути вільним"! І це не просто так. Адже саме натхненник був одним  із злісних борців проти кріпацтва у свій час. Цьогоріч фестиваль пройде 18 - 19 серпня у селі Моринці (Звенигородський р-н, Черкаська обл.)

У ньому візьмуть участь близько 20 українських гуртів, які вже зараз готують пісні на слова Шевченка. Окрім того, буде ніч акустичної музики.

Також на гостей чекає просвітницька галявина, де виступатимуть письменники, барди, кобзарі, науковці, талановиті гурти та відбудеться найкрутіший поетичний батл з визначенням Ше.Поета фестивалю. На фестивалі діятиме дитяча галявина, ярмарка та наметове містечко. На відвідувачів чекають постановки за творами Шевченка на театральній сцені фестивалю. Окрім того, для усіх охочих будуть проводитись екскурсії Тарасовими місцями.

"Нам важливо передавати меседжі Тараса Шевченка у ХХІ століття і розшифровувати його значення, як лідера, сучасникам. Ще зі школи ми усі пам'ятаємо вусаня з нецікавим виразом обличчя і його складною поезією, але це лише вершина айсберга, який ми хочемо розтопити. Ми хочемо показати усьому світу цікавого Тараса Шевченка. І він з нами, і він живе в дні фестивалю в Моринцях! Наша мета - навчити молодь відпочивати тверезо та свідомо. Саме тому в дні "Ше.Fest'у" в Моринцях заборонено продавати та вживати алкогольні напої".

Полтава цьогоріч у заході "не задіяна". Однак минулі роки, за словами однієї засновниці фестивалю Юлії Капшученко-Шумейко, на святі виступав полтавський гурт "Дель-Тора".

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію