«Кого любить сонечко?»

В обласній бібліотеці імені Котляревського пройшла зустріч з головою Полтавської Спілки літераторів Михайлом Любивим. Останній нагадав шанувальникам про свою єдину дитячу книгу з усього творчого доробку.

Оповідання з книги «Кого любить сонечко?» цього дня полтавці могли прослухати з вуст її автора Михайла Любивого. В його творчому доробку всього 20 книг, з них – лише одна дитяча. Збірку «Кого любить сонечко?» автор присвятив своїй онучці Христині. Вона містить в собі дитячі оповідання, вірші та загадки. 

Михайло Любивий, голова Полтавської Спілки літераторів 

- Для дітей дуже писати важко. Розумієте, це все-одно, що звертатися до Бога. Бо діти, вони ж Богом пахнуть. Вони такі критики, що у нас, професійні критики в літературі, вони з ними не порівняються. Там фальші ніхто не прощає.

Зустріч з головою Полтавської Спілки літераторів Михайлом Любивим пройшла в обласній бібліотеці імені Котляревського у рамках проекту «Читаємо дитині рідне». На зустрічі були присутні колеги «по цеху» письменника та шанувальники його творчості. Організатор зустрічі Марія Полякова-Лагода зізнається: хоча Михайло Любивий не є дитячим автором, проте його твори варті уваги. 

Марія Полякова-Лагода, організатор зустрічі 

- Твори несуть в собі традицію українського народу, сімейну традицію, які варто читати в сім'ї і варто прививати це дітям.

Книгу «Кого любить сонечко?» Михайла Любивого світ побачив у 2001 році. Вона вийшла накладом у 1000 примірників. Один з них автор передав в Полтавську обласну бібліотеку імені Котляревського.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію