Втретє у місті проведуть фестиваль "Солодкий Кременчук"

У Кременчуці 22-23 вересня уже втретє відбудеться масштабний Фестиваль «Солодкий Кременчук». Для участі у ньому, необхідно до 27 липня заповнити анкету.

Захід дає чудову можливість творцям вишуканих солодощів та випічки презентувати свої шедеври для широкої аудиторії, встановити «солодкі» рекорди України, а всім любителям солодкого – влаштувати для себе справжнє смачне свято.

Центральним місцем проведення свята традиційно стане площа Перемоги, на якій встановлять євро-сцену з потужним звуковим та світловим обладнанням. Очікують на виступи відомих українських зірок.

Під час заходу планують проводити безкоштовні дегустації різних видів цукерок, майстер-класи, роботу різноманітних локацій та майданчиків із солодощами, велику кількість розваг та конкурсів, дитячі анімації, виставку робіт майстрів ручної роботи, тощо.

Для участі у фестивалі необхідно до 27 липня заповнити анкету учасника за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQXkbaRUbMed6O18eCLCPlmj0jXS75rb8mbBib5qyApMSepA/viewform

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію