Державтоінспекцією проводиться робота щодо забезпечення безпечного руху транспорту та пішоходів у Полтаві

Незадоволені працівники ДАІ станом доріг у місті. Говорять: утримання їх у неналежному стані призводить до збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод.

Кожна сьома дорожньо-транспортна пригода в Полтаві трапляється через неналежне утримання вулично-шляхових мереж, повідомляє інспектор організації дорожнього руху першого міжрайонного відділення ДАІ Володимир Храпач. Так, по провулку Матросова перед вулицею Кагамлика водій автомобіля ВАЗ-2101 в'їхав у відкритий люк оглядового колодязя водопровІдної мережі, прокладеної до більярдного бару. Власник останнього виконувати приписи державтоінспекції відмовляється. Роботи по наведенню благоустрою прилеглої території до цього часу так і не виконані.

Не відповідає вимогам, зазначають працівники ДАІ, проїжджі частини в місцях проведення робіт по вулицях Шевченка, Пушкіна, Чайковського, Красіна, Леніна. А порушення правил утримання інженерної мерЕжі водовідведення призвело до ДТП та повторного провалу дороги глибиною більше чотирьох метрів по вулиці Енгельса, 64. Дорожньо-транспортних пригод на вулицях міста стане значно менше, переконані ДАІ-шники, якщо дороги будуть у належному стані.

Зовсім не стан доріг став причиною дорожньо-транспортної пригоди, що сталася сьогодні на ділянці одностороннього руху по вулиці Красіна. Зіштовхнулося два автомобіля: «Таврія» та «Субару».

Пан Олег говорить, що їхав він зі швидкістю 50-60 кілометрів за годину, коли сталася пригода. Водій же «Таврії» коментувати причини аварії відмовився, пояснює, що ситуація і без того досить неприємна. Свідки також мають свою думку з приводу ДТП.

«Швидка допомога» та міліція на місце пригоди, за свідченнями очевидців, прибули хвилин за 10. Постраждалих немає, водій «Субару» відбувся кількома подряпинами. Представники правоохоронних органів говорити з нами відмовились. Пояснили лише, що наразі ведеться слідство.

Стрічка новин