Не тільки захищають, але й піднімають настрій

Полтавські поліцейські подарували дітям навчально-реабілітаційного центру нових мешканців «живого куточка» – 3-х морських свинок. Тваринки тепер житимуть разом з кроликами, шиншилами та котами. Як знайомились з новими чотирилапими, розповість Ірина Щербак.

Ось ці морські свинки відправляються знайомитись з новими господарями до навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради. Тваринок вихованцям центру подарували працівники карного розшуку та ювенальні поліцейські. 

Віктор Кириченко, т.в.о. начальника ювенальної превенції поліції області

- У вказаному закладі навчаються дітки з порушеннями опорно-рухового апарату, мови та з вадами слуху. Маємо надію, що подарунок від поліції підійматиме настрій діткам з особливими потребами та приноситиме задоволення і користь від спілкування.

В навчально-реабілітаційному центрі є «живий куточок» з шиншилами, кроликами та котами, розповідає його працівник Олена Малохліб. Більше того, в закладі проводять окремий урок «Animals-терапія», направлений на розвиток вихованців. Тому нові мешканці, додає пані Олена, розширять межі пізнання тваринного світу.

Олена Малохліб, фізичний вихователь навчально-реабілітаційного центру для дітей Полтавської обласної ради

- Навіть кожного дня якісь групи, або класи приходять і граються з цими тваринами. В нас дуже багато тваринок, а тепер з’являться ще вихрясті морські свинки, яких у нас немає в колекції. І я думаю, що діткам вони дуже сподобаються, обов’язково придумають ім’я їм.

Під час знайомства з тваринками правоохоронці запросили вихованців центру познайомитись і з поліцейськими чотирилапими. 

Роман Іващенко, заступник начальника управління карного розшуку поліції Полтавщини

- Коли почнеться навчання, ми вас в наш поліцейський звіринець запросимо. Ми проведемо екскурсію, і там покажемо службових собачок.

Працівники поліції зазначили: й надалі в різних формах будуть надавати допомогу дітям, які її потребують.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію