Близько семи мільярдів гривень – на виплату пенсій полтавцям

В Головному управлінні Пенсійного фонду області підбили підсумки своєї роботи за І півріччя 2018 року. Поділилися керівник установи і планами на наступні 6 місяців.

На 600 гривень в середньому більше отримують тепер полтавські пенсіонери. Про це під час звіту за І півріччя повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду області Володимир Тараторін. Середній розмір трудової пенсії наразі становить 2408 гривень. Керівник додав: хоч складнощі з коштами були, та завдяки державній підтримці працівники змогли вчасно виплатити пенсії громадянам. 

Володимир Тараторін, начальник ГУ Пенсійного фонду Полтавської області

- За ці півроку ми виплатили 6 млрд. 721 млн. – це на 1 млрд. 740 млн. більше, ніж в минулому році. На 1 працюючого сьогодні 1 пенсіонер. Нагрузка на фонд, звісно, велика, власних коштів нам не вистачає, але з цим нам допомагає бюджет України. Тому зараз, думаю, і в майбутньому у нас не буде проблем з виплатою пенсіонерам пенсій.

Окрім звітної інформації, Володимир Тараторін поділився планами на наступні півроку. Зокрема, управління чекає ще одна хвиля реорганізації: з тринадцяти управлінь, які є на Полтавщині, хочуть зробити одне. Також планують модернізувати роботу всіх відділів Пенсійного фонду, а це – повне переведення їх на електронну систему обслуговування.

Володимир Тараторін, начальник ГУ Пенсійного фонду Полтавської області

- Фонд постійно розвивається в сторону покращення якісного обслуговування пенсіонерів, це наше головне завдання. Ми не стоїмо на місці, розвивається техніка, життя в тому числі, і відносини між пенсіонером і фондом.

Після прес-конференції керівник провів колегію за участю начальників районних управлінь Пенсійного фонду. Людмила Бобрицька представляє Карлівщину, і в її районі, розповідає, проблем з виплатою немає. Єдине, про що прохають клієнти, – встановити в сільській місцевості банкомати.

Людмила Бобрицька, начальник Карлівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

- Багато пенсіонерів – по селах, вони бажають отримувати через банківські установи пенсію, але через те, що відсутні банкомати, а можливості до райцентру немає як під’їхати. Якби більша кількість банкоматів була, більша кількість пенсіонерів отримували кошти через банківські установи. Ну і, відносно, була б більша економія коштів.

Ситуація із встановленням банкоматів в сільській місцевості вирішується, додав начальник Головного управління Пенсійного фонду Полтавщини. На цьому тижні вони планують обговорити з представниками банків умови співпраці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію