У Полтаві на капітальний ремонт закладів дошкільної освіти виділено понад 30 млн. грн.

За цей рік оновити планують 5 садочків міста. Перевірити хід ремонтних робіт до спеціалізованого навчально-виховного комплексу №86 та дошкільного навчального закладу №65 завітав міський голова Олександр Мамай.

Це дошкільний навчальний заклад №86. Його відкрили у далекому 1983 році. Наразі це – найбільший садочок у місті, його потужність – 435 місць. Директор останнього Любов Шурко зізнається: частково він ремонтувався своїми силами, проте капітального ремонту все ж таки потребував. Нині за сприяння та фінансової підтримки міської влади у закладі усі вікна замінені на нові металопластикові. Зараз же тут триває і капітальний ремонт харчоблоку.

Любов Шурко, директор ДНЗ №86 

- В цьому році нам виділили кошти для капітального ремонту нашого харчоблоку. Дуже приємно, що коли готувався проект, з нами був погоджений, і всі вимоги санітарного регламенту зберігаються.

А це – дошкільний навчальний заклад «Школа здоров'я» №65. Його було уведено в експлуатацію у 1974 році. У 2017 році за кошти міського бюджету тут виконано капітальний ремонт із заміною вікон та дверей, поточний ремонт системи опалення. В цьому ж році також капітально ремонтують харчоблок. Серед основних видів робіт – облаштування керамічною плиткою стіни та підлоги; каркасу підвісних стель; заміна внутрішніх мереж електро- та водопостачання, каналізації та вентиляції; заміна сантехніки тощо.

Лілія Шматко, завідуюча ДНЗ «Школа здоров'я» №65 

- Розпочався ремонт в нашому закладі з 21 червня. Роботи на сьогоднішній день, які зроблено: заміна електрики, газові труби демонтовано, тому що у нас будуть встановлені газові плити.

Особисто перевіряв хід ремонтних робіт міський голова Олександр Мамай. Очільник міста наголосив: у дитинстві харчування відіграє чи не найважливішу роль в розвитку малюка. Тож, необхідність капітального ремонту харчоблоків – неабияка.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Цього року в освіту, в ремонтні роботи, ми вклали понад 100 млн.гривень. 65 млн. – на школи, і 32-34 мільйона – на дитячі садочки. У нас у Полтаві – 56 дитячих садочків. В минулому році ми замінили повністю 6 харчоблоків, і в цьому році замінюємо 5 харчоблоків.

Міський голова наголосив: протягом найближчих років заплановано капітально відремонтувати харчоблоки в усіх закладах дошкільної освіти.

Нагадаємо, за сприяння міської влади станом на сьогодні в усіх дошкільних навчальних закладах замінено старі вікна на нові пластикові. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію