Лісництва Полтавщини поповнюють новою технікою

У ДП ПДЛП « Полтаваоблагроліс», з дозволу Держлісагентства України, придбали новий трактор марки Беларус -892 та трелювальну лебідку для Лохвицького агролісництва.

Адже оптимізація лісогосподарського виробництва потребує нових підходів. Це допоможе вирішити питання комплексної механізації виробничих процесів.

У Лохвицькому агролісництві вже провели механізований догляд за новоствореними захисними насадженнями на площі 4,0 га та облаштували протипожежні мінералізовані смуги в обсязі 10 км. Переважна частина лісозаготівельних робіт в агролісництві сконцентрована на розробці вільхових лісосік. Тому нова лебідка стала хорошим помічником власній лісозаготівельній бригаді Лохвицького агролісництва. Також трелювання деревини на нижні та проміжні склади дозволить замовникам, незважаючи на погоду, вчасно отримувати лісопродукцію . 

Далі у планах, повідомив т.в.о. директора агролісгоспу Олександр Холодний, придбання трьох мотокущорізів і культиватора КЛД-1,8 для догляду за дубово-ясеневими молодняками.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію