Охочих запрошують на виставку-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!»

Для сприяння розвитку внутрішнього туризму, презентацій потенціалу Полтавщини та інших регіонів України, традиційно щороку в обласному центрі проводять Міжрегіональну виставку-турсалон «Відпочивайте на Полтавшині!».

Цьогоріч Полтавщина має на меті створити унікальний туристичний проект, який виведе цей захід на міжнародний рівень. Так, ХІІ Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавшині!» буде проходити в рамках ІІ Міжнародного фестивалю патріотичного документального кіно «КіноДок».

«З метою всебічної презентації Полтавщини запрошуємо Вас, а також представників місцевого туристичного бізнесу (туристичні фірми, музеї, санаторно-курортні заклади, заклади розміщення, харчування, садиби сільського зеленого туризму, центри активного відпочинку тощо) взяти участь у виставці», – зазначають організатори.

Про участь у заході та склад делегації, представників туристичної сфери просять повідомити до 15 серпня 2018 року. Заповнену заявку (форма додається) надсилати на електронну адресу: spadshina19@ukr.net.

Виставка-турсалон відбудеться 15 вересня в Полтаві на Театральній площі (вул. Соборності, 23). Довідки: тел. (0532)60-93-51.

Заявку можна заповнити за посиланням https://www.kremen.gov.ua/index.php/news/main/11919.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію