За низку злочинів житель Кобеляцького району отримав 13 років позбавлення волі

Прокуратура Полтавської області в Октябрському районному суді Полтави довела вину 20-річного жителя Кобеляцького району, якого обвинувачували у розбої, поєднаному із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень (ч. 4 ст. 187), незаконному заволодінні транспортним засобом, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 289), зберіганні наркотичних засобів (ч. 1 ст. 309) та крадіжці, вчиненій повторно (ч. 2 ст. 185) КК України.

У липні 2017 року поблизу автомийки, що в смт. Білики Кобеляцького району, засуджений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, заздалегідь приготовленою для розбійного нападу металевою трубою наніс 17-літньому юнакові кілька ударів. Він заподіяв йому тяжкі тілесні ушкодження. Коли неповнолітній упав, зловмисник забрав у нього телефон і зняв кросівки. Про це розповів начальник відділу прокуратури області Іван Кінаш.

Після затримання зловмисника з’ясувалося, що той перебуває на іспитовому строку і з березня по липень вчинив низку інших злочинів: заволодів 2 мопедами, з автомобіля громадян викрав майже 55 тис. грн., а вдома зберігав наркотики.  

За скоєне чоловіка засуджено до 13 років позбавлення волі. Вирок суду 1-ї інстанції поки що не набув законної сили.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію