Проект «Бюджет участі» триває

Всі охочі мають змогу подати власні розробки на розсуд громадськості. Кращі отримають шанс на реалізацію. Цьогоріч можливість втілитися в життя отримав проект «Зелений острів», який отримав найбільше голосів полтавців та реалізація якого триває.

Цього дня у залі виконавчого комітету Подільської районної у місті Полтаві раді зібралися полтавці. На меті – обговорення проекту «Бюджет участі» та основні кроки з подання власних ініціатив. 

Секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач зазначає: подати проект може кожен полтавець. Головне – це бажання та власна ідея. 

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- Подільський район – один з найуспішніших по кількості поданих проектів, і тут завжди жива дискусія. Можна сказати, що там є людський фактор, але насправді є предмет розмови, бо це подані проекти, чи вони вже реалізовані.

Полтавцям роздали бланки та розповіли, як правильно їх заповнити. А також відповіли на всі питання, які хвилювали містян щодо подачі та розгляду проектів. Самі ж жителі Подільського району міста Полтави до проекту «Бюджет участі» ставляться схвально, а такі зустрічі вважають корисними. 

Вікторія Нечеса, підтримує проект «Бюджет участі»

- «Бюджет участі» – це дуже гарна програма, і я вважаю, що населення міста Полтави повинне підтримувати, і взагалі потрібно, щоб народ був активнішим.

Валентина Вергун, підтримує проект «Бюджет участі»

- Ми ще не подавали, але ми прийшли, ознайомилися, як і що, і хочемо зробити.

А це реалізація проекту «Зелений острів». Поки що тут працює техніка, але обіцяють, що незабаром полтавці зможуть відпочивати на чистому пляжі.

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

- На сьогодні уже виконується робота, передбачається розчищення дна і берега з облаштуванням піску. Будуть тут доріжки для зручності, будуть місця для переодягання і буде облаштоване місце для людей на візках, які зможуть купатися на цьому пляжі.

Реконструкцію берега планують завершити в серпні, а от прокласти нові доріжки – восени. В експлуатацію новий пляж зможуть взяти у 2019 році. А проекти на «Бюджет участі» можна подавати з 2 по 31 липня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію