Майно санаторіїв в окупованому Криму - у праві власності України

Прокуратура АР Крим контролює виконання судових рішень, постановлених за позовами органів прокуратури автономії до тимчасової окупації півострову РФ, а також відновлення на материковій частині України втраченими судовими провадженнями.

Загальна площа санаторіїв становить близько 11 тис кв м. Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

“Рішеннями судів минулих років визнано право власності за Україною на об’єкти чотирьох санаторіїв: “Україна”, “Ай-Петрі”, “Орлине гніздо”, “Золотий пляж”. Їх загальна площа становить близько 11 тисяч квадратних метрів. Відомості про право державної власності на майно вищевказаних санаторіїв в особі Фонду державного майна України внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, у Сенаті США з’явилася нова резолюція щодо Криму. У документі, зокрема, підтверджується позиція Сенату про те, що Крим є частиною суверенної території України. Наголошується на тому, що політика США повинна полягати у протидії намаганням змінити статус, демографічну карту чи політичну природу Криму. Також резолюція засуджує порушення прав людини в Криму та наголошує на правовій відповідальності РФ за такі злочини протягом часу, коли триває незаконна російська окупація півострова.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію