Влітку в області стартують одразу 2 конкурси

Перший – «Горизонти Полтавщини – 2018», конкурс інвестиційних проектів для людей, котрі мріють реалізувати власну бізнес-ідею. Другий – «Кращі товари Полтавщини», покликаний популяризувати продукцію місцевих виробників

20 липня в області розпочнеться конкурс інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини – 2018». Його анонсували на тематичній прес-конференції. До участі в конкурсі запрошуються всі бажаючі, які мають найрізноманітніші бізнес-ідеї та потребують коштів на їх реалізацію чи розвиток.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА

- Ми запрошуємо всіх по різноманітних напрямках – це і освіта, наука, туризм, розваги, спорт, впровадження ІТ-технологій. Також окремим буде розділом нові start-up, які теж будуть, як окрема категорія оцінюватись.

Також з метою популяризації місцевих торгових марок розпочато ще один конкурс – «Кращі товари Полтавщини». Ці перегони проходитимуть в двох номінаціях: «Харчові продукти» та «Вироби народних художніх промислів». В них можуть змагатися суб’єкти господарювання всіх форм власності. Єдина умова – проводити свою діяльність необхідно на території Полтавської області.

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА

- Це конкурс, який має на меті показати місцевих товаровиробників, показати ту якісну продукцію, яку населення Полтавської області може споживати.

Більше інформації про умови 2-х конкурсів можна переглянути на офіційних сайтах Полтавської обласної ради та державної адміністрації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію