«Вакханалія» й «шабаш»

Так міський голова Олександр Мамай охарактеризував роботу територіальної виборчої комісії щодо відкликання шістьох депутатів. Цю тему обговорили на прес-конференції, яку очільник зібрав за кілька днів перед сесією міської ради. Чому такими порівняннями мер охрестив комісію, та про що ще говорили, дізнавалась Ірина Щербак.

Міський голова Олександр Мамай напередодні сесії зібрав прес-конференцію. На ній очільник повідомив свою позицію щодо відкликання шістьох депутатів міськради. За його словами, виборча комісія діє за вказівками своїх політичних «босів», при цьому допускає чимало порушень в процедурі усунення обранців. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Я підготував певні листи і заяви про злочин, які я зараз відправлю в Центральну виборчу комісію, прокуратуру і в Управління внутрішніх справ Полтавської області. Користуючись нагодою, я хочу закликати всіх членів комісії не приймати участь в цьому шабаші, тому що повістки отримують члени комісії, а не їхні «партійні боси», які дають їм певні вказівки.

Окрім цього, Олександр Мамай розповів про результати засідання погоджувальної ради голів фракцій, яке відбулось перед прес-конференцією. Зокрема, очільник повідомив: 3 політичні фракції, а це СДП, «Самопоміч» та БПП «Солідарність» офіційно заявили – на сесію вони не прийдуть. В міській раді ми зустріли голову БПП «Солідарність» Андрія Матковського, який пояснив, чому його фракція не з’явиться на сесії.

Андрій Матковський, голова фракції БПП «Солідарність» в Полтавській міській раді

- Мінімум 3 голови фракцій звернулись з пропозицією не проводити сесію в цю п’ятницю, а довивчати документи. Адже дуже багато депутатів побачили питання, які вони не вивчали, не проводились комісії, депутати були у відпустках.

Не дивлячись на це, Олександр Мамай вже знає, як діятиме, якщо депутати не з’являться в залі засідань 20 липня.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова

- Хочу всіх запевнити і сказати: якщо у п’ятницю не буде кворума, значить, сесія не відбулась. Міський голова має право, якщо не відбудуться 3 сесії чергові, має право розпустити раду.

Тож, чи відбудеться засідання 16-ї сесії міської ради, стане зрозуміло вже в п’ятницю 20 липня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію