Освітній проект «Language School» завершено

12 стажерів-волонтерів завітали до Полтави з 5 країн світу. Головна мета їх візиту – покращення розмовної практики з англійської, турецької, китайської та арабської мов. Навчались полтавці безкоштовно.

Протягом шести тижнів близько 130 полтавців відвідували Language School та з нуля вивчали іноземні мови. Організатори розповідають: це волонтерський проект міжнародної молодіжної організації AIESEC.

Ольга Євтушенко, організатор проекту «Language school»

- До нас приїжджали стажери із 5 країн світу – це Індія, Індонезія, Туреччина, Єгипет та Китай, які викладали в нас іноземну мову. Було чотири іноземних мови – це турецька, англійська, китайська та арабська мови. В нас було 12 волонтерів-стажерів.

У перші дні стажери знайомились з містом – гуляли в центрі,  фотографувались з пам'ятками та куштували українські страви. Акшай Кумар приїхав в Україну з Індії. Хлопець зізнається: особисто його вразили саме мешканці Полтави своєю відкритістю та готовністю завжди прийти на допомогу.

Акшай Кумар, стажер-волонтер 

- Я вирішив стати волонтером, тому що це прекрасна можливість для мене і для нашого покоління дуже цікаво подорожувати світом. Можливо, пробувати себе та покращувати якісь навички, здобувати новий досвід.

Учасниця проекту Тетяна Онипко розповідає: їй проект сподобався тим, що типові домашні завдання та граматику замінили на спілкування. 

Тетяна Онипко, учасниця проекту 

- Це люди з інших країн, вони взагалі думають по-різному, у них взагалі інше бачення світу і вони досить всі різні. Це дуже цікаво – приймати участь в цій програмі, адже вони знають англійську, тобто, ти дізнаєшся багато нового від них і від їх країни.

Організатори додають: стартап проекту «Language School» пройшов успішно і сподіваються на продовження співпраці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію