Полтава – за Сенцова

Активісти разом з громадськістю біля театру Гоголя провели акцію на підтримку українського режисера Олега Сенцова. Підписували петицію та малювали привітання з Днем народження – саме так містяни долучалися до акції, яку провели в усіх містах України.

Різного віку та статі,  але всі вони вийшли на підтримку українського режисера, якого утримують під вартою. Небайдужі люди у різних країнах світу підтримують Олега Сенцова і започаткували глобальну акцію #SaveOlegSentsov. Таку ж проводять цього дня і в Полтаві. 

Альона Гончаренко, директорка ГО «Полтавська платформа» 

- Олег Сенцов вже став такою особою, яка уособлює всіх військовополонених. Тобто, коли ми говоримо про Олега Сенцова, то ми маємо на увазі всіх українців, які сидять у російських в'язницях, в окупованому Криму та Донбасі та тих, яких було ув'язнено за політичними мотивами.

Організатори розповідають: 14 травня цього року Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування із вимогою звільнити усіх українських політв’язнів. Він поставив на карту своє життя заради інших. 

Наталія Баранник, співорганізатор акції 

- Тому ми не лише до українського Уряду звертаємося, а також до представників світової спільноти, таких як Трамп, Меркель.

Під час акції #SaveOlegSentsov всі охочі мали змогу підписати петицію на підтримку режисера та долучитися до створення плакату з привітаннями з Днем народження, яке було 13 липня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію