Авіамістечко буде з новою дорогою

Ремонтні роботи розпочали з асфальтового покриття, що веде одразу до 4 будинків. Такі оновлення у мешканців – за сприяння команди Андрія Матковського. Упродовж 2018 року у планах – закінчити ремонтні роботи на вулиці Харчовиків, щоб запустити автобус за програмою «Місто без околиць».

Цього дня жителі Авіамістечка зібралися, щоб обговорити ремонтні роботи, які тривають за сприяння депутата Полтавської міської ради Андрія Матковського. Говорять: ремонт уже давно потрібен, і нарешті його розпочали. 

Василь Білокінь, мешканець Авіамістечка

- Давно пора вже, тут уже знаєте, скільки не ремонтувалося, тут уже дуже давно, дуже давно. Скільки я тут служив, то знаю, а головне, що роботи йдуть, і це дуже нас радує.

Надія Бутенко, мешканка Авіамістечка

- Тут все застаріло, все старе. Коли прийшов Андрій Всеволодович, його перша каденція, то зробив нам дорогу, отам була дорога – страшний  проїзд був. Таксі не їздило. Все старе, і ми старі, тож чекаємо лише допомоги.

Ремонтні роботи в Авіамістечку розпочали з асфальтового покриття біля 4 будинків, які найбільше потребували оновлень. 

Майя Матвеєва, депутат Полтавської міської ради

- В нашому Авіамістечку планується зараз оці 4 будинки, і центральні тротуари зробити обов'язково. У нас бачите, який стан он, і багато ще будинків потребують такого ремонту, і жителі Авіамістечка чекають з нетерпінням.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський додає: є безліч планів щодо ремонтних робіт, але кошти на це є.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- В цьому році депутатами міської ради виділено більше ніж 300 млн гривень на ремонт та реконструкцію наших дворів, наших доріжок, будівництво паркінгів в дворах та ремонт асфальту.

Усі питання та проблеми, які виникають, варто вирішувати спільно за обговоренням.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

- Доріжки в дворах мають проектуватися і кластися не так, як хтось придумав собі в кабінеті, а так, як ходять люди, як вимагають цього люди. От люди просять, щоб тут був паркінг, то тут має бути паркінг, щоб люди на газонах не паркувалися і не вирішували інші питання й проблеми. От саме для того ми проводимо такі зустрічі.

Упродовж 2018 року планують закінчити ремонтні роботи на вулиці Харчовиків, щоб запустити автобус за програмою «Місто без околиць».

Стрічка новин