Учасники АТО – проти популяризації нетрадиційних відносин

13 громадських організацій учасників АТО підтримали звернення до Президента України проти популяризації нетрадиційних відносин. Нагадаємо, в кінці червня цього року представники різних конфесій, держслужбовці та громада підписали документ, адресований «гаранту», в якому йдеться про збереження традиційної сім’ї. 

Наприкінці червня в облдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Криза інституту сім’ї та шляхи її вирішення». У ньому взяли участь держслужбовці та представники релігійних конфесій міста, науковці та громадські активісти. В результаті обговорення присутні вирішили написати відкрите звернення до Президента України.

Олександр Храпач, голова ГО «Місія милосердя й справедливості» 

- Для того, щоб захистити нашу традиційну сім’ю, яка є основним об’єктом і предметом нашої національної ідентичності, нашої самобутності, власне, й зібралися всі, хто хоче захистити нашу українську націю, оскільки ми розуміємо: деградація нашого суспільства починається з деградації інституту сім'ї.

Підтримали звернення проти популяризації нетрадиційних відносин й 13 організацій учасників АТО. Зокрема, голова їхньої координаційної ради Віталій Турпітько зазначив: в українського народу споконвіків сім’я стояла на першому місці. Тому ці традиції мають продовжуватись. 

Віталій Турпітько, голова Координаційної ради громадських організацій учасників АТО

- Я вважаю, що не можна взагалі демонструвати це все, не можна пропагувати. А ці паради – це ніщо інше, як пропаганда даного способу життя. Я виступаю проти цього.

 Організатори звернення повідомляють: документ є відкритим для підписання. Тому всі, хто виступає за збереження традиційних сімейних відносин, можуть долучитися до підписання декларації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію