Директорка Світового Банку в Україні Сату Кахконен відвідала Полтаву

В рамках візиту вона разом з командою експертів вивчали стан реалізації медичного проекту, котрий реалізовується на Полтавщині за рахунок Світового Банку. Про результати перевірки експерти повідомили під час зустрічі з керівництвом області.

Полтаву відвідала директорка Світового Банку в Україні Сату Кахконен. Разом з командою експертів вона ознайомилась з реалізацією проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей», який фінансується Світовим Банком. Результати перевірки Сату Кахконен озвучила на офіційній зустрічі з губернатором. 

Сату Кахконен, директорка Світового банку в Україні

- Будь-який проект, коли він досягає середньої точки, ми проводимо таку оцінку, як йдуть справи, і чи є прогрес по різних компонентах. Поки що, якщо брати всі області України, які беруть участь в нашому медичному проекті, то Полтава дуже добре себе показує.

Окрім успішної реалізації медичного проекту, присутні обговорили подальшу участь Полтавщини в інших заходах Світового Банку. Зокрема, губернатор Валерій Головко зазначив: найближча співпраця планується в земельній сфері.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА

- Світовий Банк, я так розумію, заходить з пропозицією до Уряду, по створенню ринку землі. Я вважаю її вкрай потрібною, нам потрібні прозорі відносини із землею, нам потрібно закріплення право власності на землю. Я думаю, що тут Світовий Банк буде підтримувати ініціативу Уряду по створенню і впровадженню цієї реформи.

В рамках зустрічі представники Світового Банку повідомили: наступний візит на Полтавщину відбудеться за участю команди фахівців із земельних відносин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію