На Леваді з'явиться оновлений парк

Асфальтують та починають приводити до ладу паркову зону на провулку Рибальському. Цей проект – переможець «Бюджету участі».  Його вартість – 2 мільйона гривень. У планах – встановити лави та урни для сміття, а для малечі – облаштувати елементи та куточки так званого «моторик-парку».

Працює техніка, яка укладає нове асфальтове покриття, а незабаром у цьому парку з'являться нові лавочки для відпочинку. Такі оновлення відбуваються у рамках проекту «Бюджету участі», який отримав перемогу. Адже, як зазначає секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, підхід до благоустрою території має бути комплексим. Неможливо зробити гарний парк, а дороги, які ведуть до нього, залишити з ямами. 

Ініціатором оновлень стали місцеві мешканки, які й склали проект за її порадою. 

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради 

- Проект пройшов всі процедури на Рибальському, і зараз розпочалися, як ви бачите, роботи. Вони проходять вже другий тиждень. Підготовчий етап пройшов, а зараз іде асфальтування. І таким чином – це комплексний підхід до облаштування території.

Ремонтні роботи нещодавно, але результати вже є: поступово починає з'являтися асфальтове покриття. Мешканцям такі оновлення вкрай необхідні, адже, зазначають, в мікрорайоні немає локацій для відпочинку, але тепер будуть.

- Дуже цікаво було б, якби тут були каруселі для дітей, було б добре, якби лавочок було багато, паркове місце та фонтан.

- Зробили тепер дорогу добру, і ми зможемо тепер нормально кататися на велосипедах, а не як раніше – падали та збивали коліна.

Оксана Деркач зазначає: варто діяти та подавати власні ініціативи, щоб вони стали реальністю. 

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради 

- Проекти «Бюджету участі» реалізуються, і це дуже важливо, оскільки зараз, а саме з 2 по 31 липня, якраз період подачі проектів, і я хочу запевнити полтавців, що якщо вони будуть активними та будуть подавати ці проекти, то влада нікуди не подінеться, а повинна їх реалізовувати.

У планах, крім встановлень лав та урн для сміття, – зробити для малечі елементи та куточки так званого «моторик-парку», а також – поповнити паркову зону новими зеленими насадженнями.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію