В обласній адміністрації обговорили підготовку теплового господарства до зими

На засіданні мова йшла про ремонти котелень, теплових мереж тощо. Його учасники також розглянули проблемні питання, які виникають у цьому процесі.

Керуючись принципом «Готуй сани влітку», в обласній адміністрації вже зараз замислюються про майбутній осінньо-зимовий період. Зокрема, про роботу теплових мереж та котелень в опалювальний сезон.

Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА

- Є плани підготовки. Ми контролюємо хід підготовки згідно з цими планами. Ми повинні до 15 жовтня бути на 100% готовими. Є першочергові завдання, є другорядні, є проблемні питання – за такою схемою ми і працюємо.

Серед проблемних Олег Пругло називає ситуацію із опаленням в 14 будинках Полтави, які раніше отримували тепло від деповської котельні.

Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА

- Нам доповіла залізниця, що опалювати вже не буде, і грошей на це не виділено. На жаль, поки що міська рада – ми поки що не знаємо результат, яке рішення прийме. Відповідні листи ми направили для того, щоб вони або вели перемовини, або виділяли гроші, або шукали альтернативу.

В іншому ж – поки що без позаштатних ситуацій. Підприємство «Полтаватеплоенерго» звітує: 55% полтавських котелень вже пройшли передсезонний ремонт та готові до експлуатації в опалювальний період.

Олександр Олексенко, в.о.генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

- 16 ЦТП – 57% від загальних, 3 насосні – 75%. Перевірені та пройшли гідровипробування 147 км у двотрубному вимірі – 71% від загальної протяжності мереж. Тобто, підготовка йде в нормальному графіку.

У ході засідання про ситуацію із підготовкою до нового опалювального періоду у своїх містах, а також про проблеми у тепловому господарстві прозвітували представники Решетилівки та Карлівки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію