Про стан довкілля на Сході України Гельсінська група видала збірник

Українська Гельсінська спілка з прав людини підготувала та видала публікацію «На межі виживання: знищення довкілля під час збройного конфлікту на сході України», в якій визначено стан та проблемні питання захисту довкілля на сході України.

У своїй публікації Українська Гельсінська спілка з прав людини висловила вдячність за надану допомогу під час проведення дослідження, переданий авторам професійний досвід і знання, а також за щоденну копітку працю у сфері охорони природи на територіях, охоплених збройним конфліктом Анатолію Гацьку – начальнику Державної екологічної інспекції у Луганській області та Олександру Греку – начальнику відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів, рослинного і тваринного світу та біоресурсів.

Довідково: За ініціативи Генеральної Асамблеї ООН щорічно 6 листопада відзначається Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни та збройних конфліктів. Його мета – привернути увагу до екологічних наслідків війни і важливості відмови від безглуздо заподіяної шкоди екосистемам у прагненні досягти військових цілей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію